ART / Lithographs / Litographs in colors 10525142
nr 1052 5142
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
2 pieces, Berndt-Rune Jäverbrant (b. 1941), Stockholmsmotiv, bladets mått: 34x46 + 35x48, 311/360 resp. 20/225,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Stockholmsmotiv, bladets mått: 34x46 + 35x48, 311/360 resp. 20/225
Condition: lösa blad
700
SEK 100
Monday August 29 2016
at 19:23:21
Berndt-Rune Jäverbrant
Read more about Berndt-Rune Jäverbrant